Mūsų išskirtinumas

Teikiame greitas ir nebrangias mokėjimų paslaugas internetu.

Mes tikime, kad tarptautinės mokėjimo paslaugos turi būti greitos, prieinamos, saugios ir reguliuojamos. Teikiame finansinių operacijų valdymo paslaugas privatiems asmenims ir verslo įmonėms visoje euro zonoje, o taip pat turime šimtus kitų tarptautinių klientų.

Mūsų paslaugos apima banko sąskaitas su tarptautiniu IBAN kodu, SEPA mokėjimus ir fizines bei virtualias mokėjimo korteles. Ypač daug dėmesio skiriame klientams, kurių įprastai vengia tradicinės finansinės institucijos, ir stengiamės surasti abiem pusėms priimtiną bei efektyvų bankininkystės sprendimą.  

Taip pat dirbame su klientais, veikiančiais pagal netradicinius arba sudėtingesnius verslo modelius, įskaitant skaitmeninių valiutų keityklas – suteikiame reguliuojamas tarptautinių mokėjimų paslaugas.

„Mistertango“ yra elektroninių pinigų institucija, reguliuojama Lietuvos banko (licencijos Nr. 11). Esame reguliariai tikrinami siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi šalies ir tarptautinių finansų įstatymų bei standartų.

Mūsų steigėjai

Mus įkvepia aistra finansams ir technologijoms

Audrius Ramanauskas

Verslininkas ir inovatorius, turintis daugiau nei 25 metų verslo formavimo, organizavimo ir finansų valdymo patirtį.

Tadas Kvedaras

Aukšto lygio technologijų vadovas, turintis daugiau kaip 20 metų patirties kuriant, diegiant ir palaikant sudėtingas infrastruktūras bei sprendimus finansų sektoriuje.

Audrius Ramanauskas

Successful innovator and entrepreneur with more than 25 years of experience in business formation, operation, finance, and management.

Read More ⧁

Tadas Kvedaras

High level technology executive with 20 years of experience in development, implementing and supporting complex infrastructures and solutions in financial industry.

Read More ⧁

Dvi galvos geriau už vieną

2014 metais mes, Audrius ir Tadas, nusprendėme įkurti naują verslą – „Mistertango“. 2017 metais gavome elektroninių pinigų įstaigos licenciją – vieną pirmųjų Lietuvoje. Nuo tada teikiame patogias ir patikimas bankininkystės paslaugas verslui ir privatiems klientams.

Mūsų komanda

Mus įgalina jaunų, ryžtingų ir ambicingų profesionalų komanda

Mūsų komandą sudaro motyvuoti, aktyvus ir smalsūs žmonės, kurie prisideda prie:

Mistertango-Logotype

“Mistertango” yra įmonės UAB “Secure Nordic Payments”, kurios pagrindinė būstinė yra Vilniuje, prekės ženklas. Mistertango.com yra registruota kaip elektroninių pinigų įstaiga (EPĮ) ir yra reguliuojama Lietuvos banko (licencijos Nr. 11).

Copyright © 2022 Mistertango

Scroll to Top